КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Пані Герман уже в сучасній українській літературі...

11 січня 2011 | 04:53 pm

Герман висловила таке поза-очі Андрюховичу: "Краще писати, аніж говорити" .Gazeta.ua.

Заступник глави Адміністрації президента України Ганна Герман, так говорили, коментуючи заяву письменника Юрія Андруховича про те, що Віктор Янукович є «пародією» на російського прем´єра Володимира Путіна.

Герман відзначила, що із більшим задоволенням читала б нові романи Андруховича, аніж слухала його політичні заяви.

Г.Герман запевняла: "Кожен має право говорити усе, що йому спаде на думку. У нас демократична держава - усі мають право вибору", тоді навіщо уся ця "коментарщина" навколо заяви письменника?

Все це звісно закінчилось загальними фразами про працю і реформи на благо України: "Ми ж вибираємо працю на користь України та реформи", на фоні таких заяв Андрюхович мав виглядати супротивником такого позитивного спрямування "... а не ставити власній державі палиці в колеса...". Та нажаль, заступник глави адміністрації президента не врахувала усі! фактори, а не лише політичні.

Сучасна література завжди була зеркалом подій у суспільстві, і не залежно від правління відображала усе, а не те що показують.

"Політики не можуть бути у літературі, тому що вона перестане бути літературую" говорили ще древні.

Ну що тут сказати, древні мабуть мають рацію.

Я особисто ніякого відношення до політики не маю, і не бажаю мати, тому і даний текст не є політичним - а літературним! Дивує як політичне середовище реагує на літературне життя? Чому б це?« З Новим 2011 роком! · Пані Герман уже в сучасній українській літературі... · 10 років ВІКІ »

Прокоментуйте!


Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!