КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Практика, соціальність чи альтруїзм

18 квітня 2018 | 06:09 pm

Попередній пост, і відповідне спілкування викрило те, про що не зовсім хочеться говорити, але якщо ми живемо в реальному світі, про це необхідно сказати:

Критично постало питання існування самого К Е Б У.

КОли вперше виникла ідея створення команди, вона була спрямована на об'єднання україномовних електронних бібліотек, які визначали себе як культурні, що має слугувати користувачам Інтренету підказкою і допомогою. Однак, сам проект не зміг перерости у щось громадне і цілковито важливе(тут в мене особисто сумнів взагалі щодо "важливості" у цьому напрямку, але це лише думка в голос).

Не вважаю нашу команду- сторінкою посилань(хоч фізично це так є!). Однак, критика і підтримка, дружні, це краще ніж замовчування і мовчазна відраза.

Кожен учасник добровільно і усвідомлено здійснював свій вибір, долучаючись до команди. І дуже радів цьому!

Тепер теж необхідно зробити вибір кожному, добровільно і справді за власним розсудом -

Питання два:

* чи влаштує учасників К Е Б У розміщення сторінки за адресою яка зараз є діючою: www.biblos.in/KEBU/?- бажаю щоб було зрозуміло, що однозначно виглядає це на ситуацію заангажованості для www.biblos.in (навіть для мене це очевидно), однак іншого виходу поки що не має.

* давайте, зробимо дуже просто, хто вважає, що команда має існувати далі, залишає лінк К Е Б У у себе в бібліотеці, хто має іншу думку - прибирає його,

і станом на 31 травня 2018 року це і буде голосуванням.

З повагою

упорядник К Е Б У« КЕБУ 2018 · Практика, соціальність чи альтруїзм · Практика… »

Прокоментуйте!


Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!