КЕБУ

Команда електронних бібліотек України

Проти існування 'Червоного списку' приблизно 25% опитаних - запитання: 'ЧОМУ?'... прийшов час це вияснити!

16 грудня 2009 | 09:57 pm

Проти існування 'Червоного списку' приблизно 25% опитаних(2005-2007) - запитання: 'ЧОМУ?'...

Нарешті дійшли руки і прийшов час це вияснити!

Це питання цікавило досить давно(ще з 2007 року), але як завжди чогось не "вистарчало, як не хліба то масла".

Полеміку з цього приводу мав не одноразово. Наприклад, дехто вважає це безглуздям на повному серйозі. Деякі автори вважають це "ущемленням" їх прав. Цікаво те, що байдужих ще не доводилось зустрічати!

Суть закладена у 'Червоний список' проста, якщо є місця де розповсюджують і вихваляють твори авторів, тоді має бути місце де розповсюджують інформацію про тих авторів які не хочуть розповсюджувати свої твори. Логіка проста, ніяких емоцій чи образ. Але ж ні, все ж таки чомусь 25% опитаних за три роки були категорично проти. Якщо б були проти усі автори, відсоток мав бути більший. Отже є потреба розібратись - "за що ми боримось, і чи нам потрібна взагалі боротьба?!" Підморгує

Маю надію що вдасться відновити у наступному році (2010) опитування, зокрема і з даної проблеми у першу чергу. Але це поки що плани.

Якщо стосуватись авторського права, звісно впершу чергу потрібно враховувати думку і побажання автора. К Е Б У старається як омога більше над цим працювати. Але, якщо автор "там дозволив- а тут ні", це його право, але там автора "похвалили- а тут ні", це право власника (зокрема говоримо за сайти)! Якщо демократія то у повному сенсі цього слова. Якщо авторський плюралізм (плюй на реалізм), тоді нам до цивілізації далеко.

Видається прагматично практично цивілізовано!« Мої вітання! · Проти існування 'Червоного списку' приблизно 25% опитаних - запитання: 'ЧОМУ?'... прийшов час це вияснити! · Миколай (2009) »

 1. Коментарі (2):


 2. avatar
  Кондор · 19 грудня 2009 | 06:43 am

  А нафіг це все? Не простіше забити на тих придурків. Кому потрібні писаки які не хочуть щоб їх читали!

 3. avatar
  Admin · Сайт · 26 грудня 2009 | 08:03 pm

  Я б не був настільки критичним у висловлюваннях! Хоч і зерно істини десь близько від того що сказав КОНДОР. Саме висловлювання занадто пряме Підморгує

Прокоментуйте!


Стиль `onWall Kubuntu` від Lited
Get your own blog immediately for free with Lited!